Anasayfa
Türkiye Sudan’da devasa bir alanda tarım yapacak
Haberler

Türkiye ve Sudan aralarında 780,500 hektarlık tarım arazisinin (7 milyon 805 dönüm) Türkiye'nin kullanımına açılmasının da yer aldığı bazı anlaşmalar imzaladı.

Devamını oku...
 
Büyüme rakamları açıklandı
Haberler

Türkiye 2018 yılının ikinci çeyreğinde (Nisan-Haziran) yıllık yüzde 5.2 büyüdü.

Devamını oku...
 
Moody's'ten Türkiye değerlendirmesi
Haberler

Moody's, yüksek döviz kredileri ve artan kaldıracın Türkiye'de şirket borçları kaynaklı savunmasızlığı artırdığını belirtti.

Devamını oku...
 
e-İhracatın yıldızı üç Avrupa ülkesi!
Haberler

Alım gücü yüksek olan Avrupa ülkeleri, e-ihracat’ta Türk şirketlerinin yurtdışındaki yeni pazarları arasında öne çıkıyor.

Devamını oku...
 
İzmir'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yılı Kutlu Olsun
Basın AçıklamasıGüzel İzmirimizin düşman işgalinden kurtulduğu, Kurtuluş Savaşımızın taçlandırıldığı 9 Eylül kutlu olsun.
Geldikleri gibi gittiler!


 
WIN EURASİA 14-17 Mart'ta düzenlenecek
Haberler

Dünyanın en büyük 6 sanayi fuarını Endüstri 4.0 konseptiyle tek çatı altında buluşturan WIN EURASİA “Geleceğin Parçası Ol” sloganıyla 14-17 Mart'ta İstanbul’da düzenlenecek.

Devamını oku...
 
İhracatçı yeni düzenlemeden şikayetçi
Haberler

İhracatçıların döviz gelirlerinin yüzde 80'ini TL'ye çevirme zorunluluğu firmaların döviz yükümlülüğünden kaynaklı olarak bilançolarında bozulmalara neden olabileceği belirtiliyor.

Devamını oku...
 
USİAD Bildiren 107. sayı yayımlandı
USİAD Bildiren

USİAD Bildiren 107. sayı yayımlandı

 
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
Basın Açıklaması26 Ağustos 1922’de Afyon Cephesi’nde başlayıp, 30 Ağustos günü Dumlupınar'da, 9 Eylül’de İzmir’de taçlanan Büyük Zaferimizin 96. yıldönümünü kutlamanın onurunu ve sevincini yaşıyoruz.
Zafer Bayramı, Türk devletinin kuruluşunu, Türk milletinin büyük zaferini müjdelemiş, emperyalizme karşı mazlum milletlerin umut ışığı olmuştur.
Başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden bağımsızlık mücadelemizin bütün kahramanlarını, geçmişte ve günümüzde ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi şükran ve saygıyla anıyoruz.
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.
USİAD

 
Ekonomik güven endeksi Ağustos'ta yüzde 9 geriledi
Haberler

TÜİK verilerine göre ekonomik güven endeksi Ağustos'ta yüzde 9 gerileyerek Mart 2009'dan beri en düşük olan 83.9 değerini aldı.

Devamını oku...
 
Diğer Makaleler...
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 4 / 152

USİAD Bildiren Dergisi

Reklam

Raporlar

Reklam

Kitaplar

Reklam